درباره ما

آشنایی با توليدي فسقلی مون

توليدي پوشاک کودک درسال ۱۳۵۹ با مديريت جناب آقاي محسن فرازي درزمينه سيسموني نوزاد فعاليت خود را آغازکرد و در سال ۱۳۹۷ فروشگاه آنلاين خود را با برند فسقليمون با مديريت خانم مهندس فرنوش قديمي بنا نهاد.

فروشگاه فسقلي مون با عرضه مستقيم محصولات توليدي کودک، و با حذف واسطه‌ها توانسته بالاترين کيفيت را به پايين ترين قيمت به مصرف کنندگان خود ارائه نمايد.

توليدي کودک، توليد پوشاک نوزاد را از سال ۱۳۵۹ بصورت تخصصي آغاز کرده است و با بيش از ربع قرن تجربه در زمينه پوشاک و سيسموني بدون شک يکي از مدعيان صاحب سبک درعرصه پوشاک نوزاد ميباشد.
که با پيشرفت تکنولوژي و رونق کسب و کارهاي مجازي، از سال ۱۳۹۷ اين واحد صنفي اقدام به پخش و فروش مستقيم محصولات خود از طريق فضاي مجازي و وبسايت در رده های سنی بالاتر نمود.

کيفيت محصولات

برند فسقلي مون همواره سعي براين داشته است تا محصولات خود را با از بهترين پارچه هاي توليد داخل به بازار عرضه کند.

 

توليد لباس کودک يکي ازتخصصي ترين کارها در صنعت پوشاک مي باشد که بدليل لطافت و حساس بودن پوست کودکان بايد به گونه اي تدارک ديده شود که حساسيت ايجاد نکند و از بهترين نوع پارچه که پنبه خالص (۱۰۰ % ) استفاده شود مضافاً اينکه در اثر شستشوي مکرر به لباس آسيب وارد نشود ، ما اين مهم را به انجام رسانيده ايم .ازمواد نايلوني و مصنوعي استفاده نشده است و شما ميتوانيد با خيال آسوده از پوست نوزاد و کودک خود محافظت کنيد.

برند فسقليرمون با توجه به سليقه روز و معيارها و استانداردهاي بين المللي از تنوع در رنگ و مدل خود استفاده کرده و هنر صنعت لباس کودک را به نمايش گذاشته است .